SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Premier Lig’de kulüpler kararını verdi!

FUTBOL | 28.05.2020 17:00

Premier Lig kulüpleri, ligin başlangıç tarihi üzerine toplantı gerçekleştirirken; 20 Haziran’da top başı yapmak üzere son kararda anlaşma sağlandı.

Premier Lig’de kulüpler kararını verdi!

İngiltere Premier Lig, yeni tip koronavirüs (Covid-19) sebebiyle süresiz ertelendiğinde; futbolun tekrardan ne zaman başlayacağı yönünde ülkede henüz bir karar alınmış değildi. Son 1 aydır futbola geri dönüş planlanması yapılan ligde nihai karar olarak müsabakaların yeninden oynatılması kararına varılmıştı.

20 HAZİRAN’DA KARAR KILINDI

Geri dönüş kararı üzerine tarih konusunda toplanan Premier Lig ekipleri, bugün bir toplantı gerçekleştirdi. Mirror’da yer alan habere göre; telekonferans yöntemiyle toplanan ekipler, Premier Lig’in 20 Haziran’da başlaması yönünde nihai karar üzerine anlaşma sağladı.

FARKLI TARİHLER ÜZERİNE ÇEŞİTLİ SÖYLENTİLER VAR

İngiltere basını, farklı tarihler öne sürerken; Premier Lig Yönetimi’nden ise resmi açıklama henüz yapılmadı. The Telegraph’ın haberinde; müsabakaların 17 Haziran’da başlanacağı belirtilirken, “Maçlar çarşamba günü başlayacak. O gün, Sheffield - Aston Villa ve Manchester City - Arsenal maçları oynanacak” ifadeleri kullanıldı.

Bir diğer gazete The Sun’a göre ise; Premier Lig’in 19 Haziran’da başlaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya