SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Premier Lig’den yeniden başlama üzerine açıklama geldi

FUTBOL | 11.04.2020 17:55

Premier Lig Menajerler Birliği Başkanı Richard Bevin, yeniden maçların başlaması için futbolculara daha fazla test yapılması gerektiğini açıkladı.

Premier Lig’den yeniden başlama üzerine açıklama geldi

Premier Lig Menajerler Birliği Başkanı Richard Bevin, liglerin yeniden başlamasıyla alakalı, görüşlerini bildirdi. Başkan Richard Bevin, Premier Lig’in başlaması için; futbolculara daha fazla koronavirüs testi yapılması gerektiğini açıkladı.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle mart ayının başından beridir oynanmayan İngiltere Ligi, süresiz olarak ertelendi. BBC’ye bu konu hakkında konuşan Bevin; test sayısı artmadan sahalara dönmeyeceklerini konusunda açıklama yaptı.

“ALMANYA’DA TEST SAYISI FAZLA, ONLAR TABİİKİ ERKENDEN BAŞLAR”

Premier Lig’in başlama süreciyle alakalı açıklamalarda bulunan Richard Bevin, “Herkese daha fazla test yapılması gerekiyor. Almanya’da günlük 50 bin test yapılıyor, herhalde mayıs ayında oynamaya başlarlar. İngiltere’de günlük 10 bin test anca yapılabiliyor. Hükümet bu sayısı 100 binlere çıkartmayı düşündüğünü açıkladı. Bakalım, neler olur göreceğiz. Yetkililerin bazı takımlara yardımları oluyor, bunları küçük ekipler kullanmalı. Büyük takımlar fedakarlık göstermeli” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya