SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Quaresma, opsiyonu hakkında açıklama yaptı

FUTBOL | 30.04.2020 11:20

Sezon başında Beşiktaş’tan diğer bir İstanbul ekibi olan Kasımpaşa’ya gelen Ricardo Quaresma, sözleşmesindeki opsiyon hakkında açıklama yaptı.

Quaresma, opsiyonu hakkında açıklama yaptı

Sezon başında transfer döneminin son günlerinde Beşiktaş’tan bedelsiz olarak ayrılarak diğer bir İstanbul ekibi olan Kasımpaşa’ya giden Ricardo Quaresma, geçtiğimiz günlerde Porto’ya gitmek istediğini söyledi. Futbolu Porto’da bırakmak istediğini açıklayan Portekizli futbolcu, işin Kasımpaşa tarafına yönelik açıklamalar yaptı. Portekiz basınına konuşan tecrübeli futbolcu, opsiyonuna dair açıklık getirdi.

“TEK BAŞIMA KARAR VEREMEM”

Portekizli futbolcunun ülkesinde yer alan iddialara göre; Quaresma’nın Kasımpaşa’daki opsiyonunun kullanılma tarihi 30 Nisan’da sona eriyordu. Opsiyon üzerine açıklama yapan 36 yaşındaki futbolcu, “Porto’ya dönmek istiyorum. Kariyerimi orada bitirmek istiyorum fakat buna tek başıma karar veremem. Kulübüm Kasımpaşa ile bir görüşme gerçekleştirmem gerekiyor. Bu görüşmenin ardından duruma bir netlik getirebilirim. Ne olur artık o zaman karar vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya