SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Radamel Falcao, Galatasaray'da kalacağını söyledi

FUTBOL | 07.05.2020 10:29

Radamel Falcao, ESPN kanalına çarpıcı açıklamalarda bulunurken, Galatasaray'da kupalar kaldırmak istediğini dile getirdi.

Radamel Falcao, Galatasaray'da kalacağını söyledi

Galatasaray’ın yıldız golcüsü Radamel Falcao, ESPN’e ilginç açıklamalarda bulundu. Kolombiyalı, Türkiye’de mutlu olduğunu ifade ederken kupalar kaldırmak istediğini dile getirdi.

“Kadınlara şapka çıkarıyorum”

Evde yemekler yaptığını ifade eden Radamel Falcao, “Mutfakta iyiyim diyebilirim. Özel yemekler yapıyorum. Pizza ve hamburger benim işim… 3 kızımla sürekli eğleniyorum. 3 çocuklu bir evde kadınların yaşamın kolay olmadığını öğrendim. Kadınlara şapka çıkarıyorum” dedi.

“Türkler tutkulu”

Türk ve Arjantinli taraftarları kıyaslayan Kolombiyalı yıldız, “Taraftarlar burada da çok ateşli tıpkı Arjantin’deki gibi… Ailemle birlikte burada çok mutluyuz. Fakat Türkçe beni zorluyor. Muslera’nın Türkçesi beni etkiliyor. İyi konuşuyor” ifadelerini kullandı.

“Kupalar kaldıracağım”

Galatasaray’da başarılara imza atacağını ifade eden Falcao, “Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmüyorum. Kupalar kaldırmak istiyorum. Şampiyonluğa odaklandım” söylemlerinde bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya