SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Radamel Falcao transferi için aracı olacağım!"

FUTBOL | 02.02.2021 17:26

Millonarios'un efsane isimlerinden John Mario Ramirez, Galatasaraylı Radamel Falcao'nun transferi için arabuluculuk yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

"Radamel Falcao transferi için aracı olacağım!"

Galatasaray'ın 2019 yazında Monaco'dan büyük ümitlerle kadrosuna kattığı Radamel Falcao, Sarı Kırmızılılar'da gösterdiği kötü performans ve uzun süreli sakatlıkları nedeniyle hayal kırıklığı yaratmıştı. Son olarak Millonarios'un sahibi Gustavo Serpa'nın transfer etmek istediklerini söylediği 34 yaşındaki golcüyle ilgili gündem yaratan bir açıklama geldi.

Kolombiya kulübünün efsanevi isimlerinden John Mario Ramirez, Caracol Radio'da katıldığı bir programda El Tigre'yi takımlarına kazandırmak için arabuluculuk yapmaya hazır olduğunu duyurdu. İşte 49 yaşındaki eski futbolcunun o sözleri:

"Babası Radamel'in Falcao'yu çok küçükken bizim antrenmanlarımıza getirdiğini hatırlıyorum. La Finca'da idman yaparken oyuncuları selamlardı. Nitekim kendisi de Millonarios taraftarıydı. Bogota seçmelerine gittiğinde üzerinde bizim giydiğimiz kaplumbağa boynu vardı. Kendisiyle o dönemlerde iyi bir ilişki kurduk.

Pek çok taraftar, bize onunla görüşmemiz ve kulübümüze neden gelmediğini sormamız için çağrıda bulundu. Açıkçası onlar sosyal medyada yazmadan önce de bu konu hakkında düşünüyorduk. Babasıyla pek çok kez konuştuk. Zira ölmeden önce aynı kilisede toplanıyorduk.

Radamel'e birçok kez 'Neden bize gelip gelmeyeceğini Falcao'dan öğrenmiyoruz?' diye sormuştum. O ise bana 'Hayır John, oğlum kariyerinin sonunda farklı düşüncelere sahip. O da Millonarios'un büyük bir taraftarı. Ama şimdi transfer sırası değil.' yanıtını vermişti. Buradan herkese söz veriyorum ki Falcao'nun bizde oynaması için arabuluculuk yapacağım."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya