SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Galatasaray, iki yıldızıyla yolları ayırmak üzere...

FUTBOL | 18.06.2020 16:50

Asist Analiz yorumcusu Nevzat Dindar, Gündem-i Galatasaray programında Radamel Falcao ve Younes Belhanda'nın gelecekleri hakkında çarpıcı bilgiler verdi.

Galatasaray, iki yıldızıyla yolları ayırmak üzere...

Asist Analiz yorumcusu Nevzat Dindar, Galatasaray’ın konuşulduğu Gündem-i Galatasaray programında Radamel Falcao ve Younes Belhanda hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın şampiyon olamaması halinde Falcao'nun takımdan ayrılmasını bekleyen Nevzat Dindar; Younes Belhanda'nın da gelen teklifleri değerlendirmek istediği bilgisini paylaştı...

“Şampiyonlar Ligi olmazsa; Falcao…”

Sarı-kırmızılıların Falcao’yu elinde tutamama ihtimali olduğunu belirten Nevzat Dindar, “Galatasaray bu şekilde devam ederse; şampiyon olamazsa, Falcao ile ayrılık ciddi şekilde konuşulacaktır. Şampiyonlar Ligi’nde olmayan bir Galatasaray’ın Radamel Falcao’yu kadrosunda bulundurma lüksünün olmadığını düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi’ne gidilemezse, muhtemelen Falcao’yu göndermeye çalışacaklar” ifadelerini kullandı.

“Belhanda gitmeye sıcak bakıyor”

Younes Belhanda’ya sürekli tekliflerin olduğunu belirten Dindar, “Belhanda’ya hep teklifler geldi. Bu ilk değil. Ancak bu kez farklı bir durum var; Belhanda’da artık gitmek konusuna sıcak bakıyor. Daha önceki teklifleri Şampiyonlar Ligi ve İstanbul’daki yaşamı için reddetmişti. Dolayısıyla Belhanda’nın kendisine gelen teklifleri değerlendirmesi tamamen ekonomik… Sözleşmesinin son senesi, artık o da kendisini garantiye almak isteyecektir. Galatasaray’da kazandığının neredeyse 2 katı teklifler var. Zaten menajeri de açıkladı; Katar’dan tekliflerin olduğunu açıklamıştı” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya