SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Radja Nainggolan'dan Türkiye ve Beşiktaş itirafı!

FUTBOL | 16.08.2021 19:00

Adı Beşiktaş ile anılmasına karşın Royal Antwerp'in yolunu tutan Radja Nainggolan, kendisi için düzenlenen imza töreninde çarpıcı bir itirafta bulundu.

Radja Nainggolan'dan Türkiye ve Beşiktaş itirafı!

Inter ile olan sözleşmesini feshettikten sonra Beşiktaş'ın transfer gündemine gelen Radja Nainggolan bedelsiz olarak Royal Antwerp'in yolun tutmuştu. Belçika ekibiyle iki yıllık sözleşme imzalayan 33 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu, kendisi için düzenlenen törende Türkiye ile ilgili olarak çarpıcı bir itirafta bulunurken şunları söyledi:  

"Salt ekonomik açıdan Türkiye çok daha ilgi çekiciydi. Ancak Antwerp'in bana çok fazla heyecan içeren bir teklif sunduğunu hissettim. Bu coşkuyu hem başkan hem de konuştuğum kulüp yetkililerinde fark ettim. Beni ikna etmek için büyük bir çaba harcadılar ve bunun için kendilerine minnettarım. Belçika'da daha önce hiç oynamamıştım. Bu da benim için ekstra bir motivasyon kaynağı. Kendimi Antwerp'te göstermeyi çok istiyorum.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya