SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ravil Tagir ve Yiğit Emre Çeltik The Guardian'ın listesinde!

FUTBOL | 08.10.2020 17:11

İngiliz The Guardian gazetesi, Ravil Tagir ve Yiğit Emre Çeltik'e 60 kişilik en iyi genç yetenekler listesinde yer verdi.

Ravil Tagir ve Yiğit Emre Çeltik The Guardian'ın listesinde!

The Guardian, her sene hazırladığı "Geleceğin en iyi 60 futbolcu adayı" listesini bu yıl da okuyucularına sundu. Listede, Altınordu forması giyen Yiğit Emre Çeltik ve Medipol Başakşehir'e transfer olan Ravil Tagir de yer aldı.

7 Nisan 2003 tarihinde İzmir'de doğan ve Altınordu altyapısında yetişen Yiğit Emre Çeltik sol kanatta oynuyor. 17 yaşındaki oyuncu ayrıca, sol bek ve merkez orta sahada da oynayabiliyor. Genç yıldız adayının Altınordu ile 2022 yılına kadar devam eden bir sözleşmesi bulunuyor.

"Geleceğin en iyi 60 futbolcu adayı" listesinde yer alan bir diğer Türk oyuncu olan Ravil Tagir ise 6 Mayıs 2003 tarihinde Kazakistan'ın Schambyl şehrinde doğdu. Kazak asıllı Türk stoper de futbola Altınordu altyapısında başladı ve geride bıraktığımız transfer döneminde Medipol Başakşehir kadrosuna katıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya