SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Razvan Lucescu, Belhanda’nın peşini bırakmıyor

FUTBOL | 08.06.2020 18:14

Al-Hilal Teknik Direktörü Razvan Lucescu’nun, Galatasaray’ın Faslı orta sahası Younes Belhanda ısrarı devam ediyor.

Razvan Lucescu, Belhanda’nın peşini bırakmıyor

Al-Hilal, Galatasaray’ın yıldız orta sahası Younes Belhanda ile son birkaç haftadır sürekli olarak dirsek teması halinde. Suudi Arabistan Profesyonel Ligi ekibinin hocası Razvan Lucescu, Belhanda transferini bitirmek için yöneticilere baskı yapıldığı iddia ediliyor.

Fas medyasında çıkan haberlere göre; Lucescu, transfer konusunda kulübün başkanı Fahad Bin Nafil Al Otaibi’yi sıkıştırıyor. Daha önce çıkan haberlerde, Arap ekibinin Belhanda’ya yıllık 5 milyon Euro’luk bir maaş bütçesi ayırdığı söyleniyordu.

Faslı gazeteciler, Al-Hilal’in Belhanda’ya teklif ettiği maaş miktarının aynısını Galatasaray’a da bonservis ücreti olarak teklif edileceğini belirtti. Önümüzdeki transfer döneminde sarı-kırmızılıların kasasına 5 milyon Euro girmesi beklenirken, Faslı futbolcunun cebine de aynı zamanda bu ücretin girmesi bekleniyor.

Yaklaşık 10 milyon Euro’luk maliyetle transferi sonlandırmak isteyen Araplar, bu doğrultuda Razvan Lucescu’nun isteklerini kırmamaya özen gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya