SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Bale konusunda herkes hatalıydı"

"Bale konusunda herkes hatalıydı"

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane takımında Gareth Bale gibi bir futbolcu bulunduğu için mutlu olduğunu fakat haksız yere eleştirildiği iddialarını kabul etmedi.

Yaz transfer döneminde kendisine kulüp bulması söylenen Galli oyuncu, transferin son günlerinde neredeyse Çin ekibi Jiangsu Suning'e transfer oluyordu ancak Madrid yönetimi, 30 yaşındaki futbolcunun transferini engelledi.

Fransız teknik adam, kendisine haksızlık yapıldığını söyleyen Bale'e katılmadığını belirtirken, oyuncusuna övgülerde bulundu. Zinedine Zidane, "İşler yolunda olsun olmasın, hepimiz hatalıyız. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu takımdaki herkesle alakalı bir konu. İşler ters gittiğinde bir şeyleri değiştirmelisiniz. Takım mentalitesiyle hareket etmeliyiz. Her zaman Bale'in oldukça kaliteli bir futbolcu olduğunu söyledim. Yaz aylarında yaşananları herkes biliyor. Şimdi ise ikimiz de buradayız taraftar da mutlu. Bundan sonra geleceğe bakmalıyız." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya