SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Real Madrid’de 5 isim görüşme odasına

FUTBOL | 10.05.2020 14:48

Real Madrid, Haziran 2021’de sözleşmeleri sona erecek 5 isim için mukavele uzatma görüşmelerine başlıyor.

Real Madrid’de 5 isim görüşme odasına

Madrid ekibinde takım kaptanı Sergio Ramos, Lucas Vazquez, Luka Modric, James Rodriguez ve Casemiro sözleşmelerinde son yılına giriyor.

Eflatun-beyazlılar’da öncelikli isim Brezilyalı yıldız Casemiro. Kulüp geçtiğimiz günlerde Haziran 2023’e dek sürecek bir anlaşma teklif etti. Yıldız ismin yeni sezon başlamadan teklifi kabul etmesi bekleniyor.

Takımın kaptanı Ramos ve Modric konusunda ise Madrid ekibinin tecrübeli oyunculara maksimum 1 yıllık kontrat önerecek. Real Madrid, kaptan Ramos’un takımda kalacağından emin fakat Modric’in ismi MLS takımlarıyla anılıyor.

JAMES RODRIGUEZ SATILIYOR

Takımdaki diğer isim James Rodriguez ile sözleşme yenilemeyi düşünmeyen Los Galacticos, oyuncu için gelen teklifleri değerlendirmeye alacak. Bir diğer isim Lucas Vazquez konusunda ise belirsizlik hakim. EfLatun-beyazlılar bu yaz yapacağı transferlere göre şekillendirecek. Transferlerin gerçekleşmesi halinde Vazquez için gelen teklifler değerlendirmeye alınacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya