SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Real Sociedad, antrenmanlara başlama kararını iptal etti

FUTBOL | 13.04.2020 17:18

İspanya La Liga ekiplerinden Real Sociedad, 14 Nisan Salı gününden itibaren antrenmanlara başlama kararı aldı, daha sonra iptal etti.

Real Sociedad, antrenmanlara başlama kararını iptal etti

İspanya La Liga ekiplerinden Real Sociedad, antrenmanlara başlama kararını iptal etti. 14 Nisan Salı gününden itibaren tesislerde antrenmanlara başlayacağını açıklayan kulüp; daha sonra bu kararından bir anda vazgeçti.

SPOR YÜKSEK KONSEYİ, SOCIEDAD’IN KARARINI İPTAL ETTİ

İspanya Hükümetinin 14 Mart’tan bu yana olağanüstü hal uygulamasının karşılığında antrenmanlara ilk geri döneceğini açıklayan kulüp olan Sociedad, Spor Yüksek Konseyi’nden gelen karar doğrultusunda; tesislere geçmekten vazgeçti. İdmanları iptal eden Sociedad Kulübü, futbolcularına ‘Evinizde kalın, orada antrenman yapın’ mesajı gönderdi.

Bask ekibi, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada; koronavirüs nedeniyle sağlık çalışanları tarafından gelecek karara göre hareket edeceklerini duyurdu. Diğer kurum ve kuruluşların doğrultusunda antrenmanlara tekrardan başlayacağını açıklayan kulüp, bir an önce futbola geri dönmek istediklerini de belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya