SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Gönül ferman dinlemiyor"

FUTBOL | 26.10.2019 16:14

"Gönül ferman dinlemiyor"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu'na geçişinde yapılan toplantıda konuştu.

Toplantının gerçekleştiği salona Fenerbahçe marşı eşliğinde giren Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Divan Kurulu için verilen özel plaketini aldı ve kendisine rozet verildi.

Toplantının devamında kürsüde konuşma yapan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'nin kruluşundan bu yana ülke sporu için lolkomotif niteliği taşıdığını ve her dalda en çok sporcu çıkartan ve olimpiyatlara gönderen kulüp olduğunu belirtti.

"GÖNÜL FERMAN DİNLEMİYOR"

Takım tutmanın bir gönül işi olduğunu da dile getiren Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin siyasi görevleri boyunca her kulübe adil davrandığını ve eşit mesafede olduğunu belirtirken bunun yanı sıra Fenerbahçe'nin her zaman gönlünde bir üst noktada olduğunu da sözlerine ekledi. Bu sebeple Fenebahçe taraftarlığını da içinde her zaman yaşadığını belirten Recep Tayyip Erdoğan konuyu 'Gönül ferman dinlemiyor' diyerek özetledi.

MAÇA DAVET

Aynı zamanda kürsüye çıkıp konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için stadın kapılarının her zaman açık olduğunu belirtirken eğer programında bir müsaitlik varsa bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe - Konyaspor maçında onur konuğu olmasından mutluluk duyacağını belirtmişti. Koç, sözlerine bu maç için programı uygun değil ise başka maçlarda kendilerini görmek istediklerini belirterek devam etti.

"MESAJ ALINDI DEĞİL Mİ?"

Ali Koç'un daveti üzerine açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konyaspor maçına gelmeyi çok isteyeceğini faakt prensip gereği görevi boyunca hiçbir takımın Süper Lig maçına gitmediği ve gitmeyeceğini belirtti. Ancak takımın Avrupa'da oynadığı maçlarda izlemeye geldiğini söyleyen Recep Tayyip Erdoğan, dolayısıyla gelecek sezon için bir hedef belirlediğini söylerken aynı zamanda herkesin bu mesajı doğru şekilde almasını istedi.

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya