SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Epözdemir: Burak Elmas'ı yıpratmaya yönelik paylaşımlar...

FUTBOL | 30.05.2021 14:29

Galatasaray’da başkan adayı Burak Elmas’ın listesinde bulunan isimlerden olan Fatih Terim’in eski avukatı Rezan Epözdemir’den son dakika açıklaması geldi.

Epözdemir: Burak Elmas'ı yıpratmaya yönelik paylaşımlar...

Galatasaray’da başkan adayı Burak Elmas’ın listesinde bulunan isimlerden olan Fatih Terim’in eski avukatı Rezan Epözdemir’den son dakika açıklaması geldi. Kendisine Aziz Yıldırım’ın avukatı dendiği için açıklama yapmak zorunda kaldığını belirten Epözdemir, Twitter hesabından uzun bir açıklamada bulundu.

İşte Epözdemir’in açıklamaları:

“AZİZ YILDIRIM’IN AVUKATLIĞINI YAPMADIM”

 Aziz Yıldırım’ın geçmişte avukatlığını yaptığıma dair iddia ve paylaşımlar tamamen gerçek dışıdır. Kendisinin hiçbir zaman avukatlığını yapmadım. Anılan dosyada kendisinin avukatları Prof. Dr. Köksal Bayraktar, Av. Faik Işık, Av. Abdullah Kaya’dır. Bu gerçek dışı, kötü niyetli paylaşım ve iddialar kıymetli meslektaşlarımızın emeklerine de saygısızlık olur.

EMENIKE’NİN AVUKATIYDIM!”

Anılan dosyada, ailesinin talebi ile Menajer Erdem Konyar, kendisinin talebiyle de oyuncusu Emanuel Emenike’nin Spartak Moskova'ya transfer olmasından sonraki dönemde avukatlığını yaptım. Her ikisi de ilk yargılamada beraat etti. Erdem Konyar ile ilgili Yargıtay’ın bozma kararı üzerine yani dava devam ederken de her ikisinin avukatlığından da ayrıldım.

“HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM”

Nihayetinde Avukatlık benim profesyonel olarak yaptığım işim, ben avukat olarak temsil ettiğim kişi değilim. Bu arada ceza yargılamasının temel ve evrensel prensibi "Savunma hakkının kutsallığıdır. " Avukatlık bir meslektir. Avukat temsil ettiği kişi değildir. Şayet iddia doğru olsaydı meslek etiği, meslek ilke ve kuralları uyarınca söylerdim, Gerçek dışı, kötü niyetli ve manipülatif söylemlere ilişkin hukuki yollara da başvuracağım.

“BURAK ELMAS’I YIPRATMAYA YÖNELİK PAYLAŞIMLAR…”

Hayatım Galatasaray sevdasıyla geçti, 10 yıllık Galatasaray üyesiyim. Galatasaray camiasından Fatih Terim, Ümit Davala, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Hamza Hamzaoğlu gibi isimlerin avukatlığını yaptım. Galatasaray ile ilgili birçok davaya baktım. Sayın Burak Elmas ve yönetimini yıpratmaya yönelik gerçek dışı manipülatif mahiyetteki bu ve benzeri paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini önemle bilgilerinize sunarım.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya