SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Rezan Epözdemir'den TFF kurullarına veryansın...

FUTBOL | 04.08.2021 15:07

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, TFF’nin dün Oğulcan Çağlayan hakkında açıkladığı karar için basın toplantısı düzenledi.

Rezan Epözdemir'den TFF kurullarına veryansın...

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, TFF’nin dün Oğulcan Çağlayan hakkında açıkladığı karar için basın toplantısı düzenledi. Epözdemir, toplantıda TFF’nin kurullarını istifaya davet ederken; Oğulcan Çağlayan’ın oynama hakkının elinden alındığına vurgu yaptı.

“KARAR RÖVANŞİST YAKLAŞIMLARLA VERİLMİŞTİR.”

“Dünkü karar Tahkim Kurulu'nda oy çokluğu ile alınmış. Bu, resmi siteden yayınlanmış. Eğer şimdi silmezlerse oradan bakabilirsiniz. Bu karar rövanşist yaklaşımlarla verilmiştir. Biz Galatasaray olarak Tahkim Kurulu başkanı ve üyelerinin istifasını istiyoruz. Tahkim Kurulu üyeleri hakkında görevi kötüye kullanmaktan en kısa sürede savcılığa başvuruda bulunacağız. Biz artık bu adaletsiz sisteme bir 'Dur' demek istiyoruz. Kararlı mücadelemiz devam edecek.”

“ANAYASAYA AYKIRI!”

“Biz; bu kararın, Kulüpler Birliği'nin yaptığı çalışma ve Galatasaray'ın ortaya koyduğu tavırla bağlantılı olduğunu düşünüyoruz. Bir milli futbolcunun, bir Avrupa maçında oynamasının önüne geçiyorsunuz. Kabul edilemez bir tavır. Çalışma hakkını, anayasaya aykırı bir şekilde önlüyorsunuz.”

Epözdemir, sözlerini şu cümlelerle tamamladı:

“TFF'den, arkadaşlarımı arayıp kararın oy çokluğu ile alındığı söylenmiş. Federasyonun internet sitesinde oy çokluğu yazıyor, bize gelen kararda oy birliği yazıyor. TFF hukuk kurulları nasıl bir rezaletin içinde görün. Tahkim Kurulu'ndaki arkadaşların görevi bitecek. Anladığımı kadarıyla görevleri bitmeden bizden kişisel çıkarlarla hesap sormaya çalışıyorlar. Galatasaray'dan hesap sormak kimsenin haddi değil.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya