SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş hayali

FUTBOL | 21.05.2020 12:35

Bu sezon başında Beşiktaş’tan ayrılarak Kasımpaşa’ya giden Ricardo Quaresma, aktif futbol kariyerini siyah-beyazlılarda emekli olarak tamamlamak istiyor.

Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş hayali

Yaz transfer döneminin son günlerinde Beşiktaş’tan ayrılarak Kasımpaşa’ya giden Ricardo Quaresma, siyah-beyazlılara geri dönmek istiyor. Milliyet’te yer alan habere göre; 36 yaşındaki Portekizli futbolcu, aktif futbol kariyerini Beşiktaş’ta tamamlamak istiyor.

QUARESMA GERİ DÖNMEK İSTESE DE BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ PORTEKİZLİYİ İSTEMİYOR

Haberde verilen bilgilere göre; Beşiktaş Kulübü’nde ise, gitmeden önce kulübü FIFA’ya şikayet eden Quaresma’nın geri dönüşüne sıcak bakılmıyor. İddialara göre Beşiktaş’a geri dönme fikrini yakın çevresiyle paylaşan 36 yaşındaki futbolcu, dostlarına siyah-beyazlı kulübü özlediğini ifade ediyor. Transfer konusunda yine de Sergen Yalçın’ın görüşünü alacak olan yöneticilerin, Portekizli futbolcuya olan kızgınlığı ve kırgınlığı devam ediyor.

Sezon sonunda Kasımpaşa ile sözleşmesi bitecek olan 36 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ın önereceği her koşula hazır durumda.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya