SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Rıza Çalımbay’dan Erdoğan Yeşilyurt’a izin yok!

FUTBOL | 01.05.2020 22:05

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sezon sonunda Erdoğan Yeşilyurt’a izin vermeyeceklerini ve takımda tutacaklarını söyledi.

Rıza Çalımbay’dan Erdoğan Yeşilyurt’a izin yok!

Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç’ın isimleri son günlerde Fenerbahçe’yle de anılıyordu. Daha önceden Galatasaray’la prensip olarak anlaşan iki oyuncu için Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, 2 oyuncusunun da sezon sonunda takımdan ayrılabileceğini belirtti ancak Galatasaray’la gündeme gelen Erdoğan Yeşilyurt’a takımdan ayrılması için izin vermedi.

“MERT HAKAN VE EMRE DIŞINDA…”

Bu sezon ortaya koydukları performans ve futbolda tüm oyuncuların katkısı olduğunu vurgulayan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Mert Hakan ve Emre Kılınç dışında hiçbir futbolcumun gitmesine izin vermeyeceğim. Mert Hakan ve Emre Kılınç, sezon sonunda aramızdan ayrılabilirler. Bazı oyuncularımızın da isimleri yazılıyor ancak kimsenin aramızdan ayrılmasına izin vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya