SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Roberto Mancini’den flaş itiraf

FUTBOL | 22.05.2020 17:19

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancini milli takımda göreve geldiği dönemle ilgili olarak flaş bir itirafta bulundu.

Roberto Mancini’den flaş itiraf

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancini milli takımda göreve geldiği dönemle ilgili olarak flaş bir itirafta bulundu. Roberto Mancini, geldiği dönemde adı geçen teknik adamların görevi kabul etmekten çekindiğini söyledi. Roma TV’ye konuşan başarılı teknik adam, pandemi yüzünden EURO 2020 organizasyonun ertelendiğini ve normal hayatı özlediğini ifade etti.

Mancini, “Kendinize güven ve oyuncuların niteliklerine inanarak güzel bir atmosfer yakaladık. Oyun olarak farklı bir takım yaratmak istedik. Sonuçta zayıf rakiplerle de oynasanız kazanmak kolay değil.” şeklinde konuşarak kaliteli oyunculara sahip olduğunu belirtti.

İtalya Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde Belçika ile birlikte tüm maçları kazanan iki ekipten biri olmuştu. EURO 2020 Elemeleri’nde A Milli Takımımız’la aynı grupta yer alan İtalya’nın diğer rakipleri ise İsviçre ve Galler. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya