SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ronald Koeman’dan sürpriz bir itiraf geldi

FUTBOL | 04.03.2020 17:19

Hollanda Milli Takımı’nı çalıştıran Ronald Koeman’dan sürpriz bir itiraf geldi. Tecrübeli çalıştırıcı Barça’dan gelen teklifi reddettiğini açıkladı.

Ronald Koeman’dan sürpriz bir itiraf geldi

Hollanda Milli Takımı’nda teknik direktörlük kariyerine devam eden Ronald Koeman, sürpriz bir açıklama yaptı. Hollandalı çalıştırıcı, Ernesto Valverde’nin Barcelona ayrılığı sonrasında kendisine Katalan ekibinden teklif geldiğini açıkladı. Deneyimli teknik adam yaptığı açıklamada, Barça’dan gelen teklifi reddettiğini de duyurdu.

“EVET, TEKLİF ALDIM AMA KABUL ETMEDİM”

Ronald Koeman, muhabirlerin Barcelona’nın teklifiyle alakalı sorduğu sorulara, “Evet, Katalan ekibinden teklif aldım ama kabul etmedim. Nedenini sorarsanız şu an Hollanda Milli Takımı’nı çalıştırıyorum” yanıtını verdi.

“DE JONG’UN ÖĞRENECEK ÇOK ŞEYİ VAR”

Koeman, Barcelona’nın ve Hollanda Milli Takımı’nın önemli oyuncularından Frenkie de Jong soruna yönelik, “Kendi pozisyonu dışında oynuyor, alışık değil. Ama bu teknik direktör kararıdır. Ben milli takımda de Jong’u daha farklı oynatmayı düşünüyorum. Henüz çok genç, daha oynayacağı birçok müsabaka olacak ve deneyim kazanacak.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya