SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ronaldinho ayak tenisi oynayıp efkar dağıttı

FUTBOL | 30.03.2020 11:39

Paraguay'da tutuklu bulunan Ronaldinho'nun mahkemesi, koronavirüs nedeniyle erteledi. Brezilyalı efsane de ayak tenisi oynayıp efkar dağıttı.

Ronaldinho ayak tenisi oynayıp efkar dağıttı

Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho'nun ağabeyi Assis ile Paraguay'a seyahati ve ardından yaşananlar, dünyada geniş yankı buldu. Sevgilisinin doğum gününe katılmak için mi, ücretsiz bir sağlık paneline katılmak için yolculuk ettiler bilinmez... Ancak ikili, sahte evrak ve pasaport kullandıkları gerekçesiyle şu anda cezaevinde tutuklu durumdalar.

Sambacı'yı evrakta sahteciliğe iten sebep, 2018'de ülkesinde açılan bir dava. Ağabey-kardeş; Brezilya'da Guaiba Gölü çevresinde inşa ettikleri tesis sonucunda, hükümet tarafından 8,5 milyon dolarlık cezaya mahkum bırakıldı. Bu meblağları ödeyemeyen ikilinin paportuna el koyulmuştu.

Tutuklanıp hüküm giyen ikili, hapishane hayatına da adapte oldu. 6 ay daha hapis yatmaları neredeyse kesinleşen ikili cezaevi hayatına entegre olmaya başladı. Kader arkadaşlarının yoğun ilgisine maruz kalan Ronaldinho, hapishanedeki futbol turnuvasına da katılmıştı.

Ödülü 16 kiloluk bir domuz olan turnuvada boy gösteren ve takımına 5 gol, 6 asistlik katkı sağlayan Roni, kariyerine bir kupa da cezaevinde eklemiş oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs Brezilyalı efsaneyi de etkiledi. Virüs nedeniyle hakim karşısına çıkamayan Ronaldinho, ziyaretçi de kabul edemeyecek. Hapishaneye giriş çıkışlar yasaklanınca Sambacı da kendisini yine futbola verdi.

Kader arkadaşlarıyle sık sık futbol maçları yapan Ronaldinho'nun bu kez de ayak tenisi oynarkenki görüntüleri servis edildi. Brezilyalı efsanenin keyifsiz olduğu gözlemlendi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya