SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ronaldinho’nun kefalet ücreti dudak uçuklattı

FUTBOL | 08.04.2020 15:08

Paraguay’da Mart ayının başından beri abisiyle birlikte hapis hayatı çeken Ronaldinho, yüksek bir kefalet ödedi ve cezasını ev hapsine çevirdi.

Ronaldinho’nun kefalet ücreti dudak uçuklattı

2018 yılında koruma altında olan bir göle çiftlik yaptıktan sonra 8.5 milyon dolarlık ceza alan Ronaldinho, bu parayı ödemediği için Paraguay hükümeti tarafından pasaportuna el konulmuştu. Ülkeye yeniden kaçak yollarla girmeye çalışan Ronaldinho ve abisi Roberto, hükümet tarafından tutuklanmış ve hapse atılmıştı.

Mart ayının başından beri hapiste bulunan ikili, 1.6 milyon Dolar’lık kefaletlerini ödedi ve demir parmaklıklardan kurtuldu. Cezasını ev hapsine çeviren Ronaldinho’nun kefalet bedeli, açıklandıktan sonra dudak uçuklattı.

MAHKEMEYLE UZUN PAZARLIKLAR YAPILDI

Daha önce Paraguay Mahkemeleri tarafından yargılanan Ronaldinho, kefalet bedelini şu anki verdiği miktardan daha az bir ücretle önerdi. Öncelikle önerdiği kefalet ücretlerini kabul etmeyen Yargıç, Brezilyalı futbolcunun son teklifi olan 1.6 milyon Dolar’lık paraya kabul kararı verdi. Bu kararın ardından Paraguay’da bir otelde ev hapsi geçirecek ikili, cezalarının bitmesini bekleyecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya