SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Rüştü Reçber’den Barcelona’ya teşekkür

FUTBOL | 15.04.2020 14:02

Türk sporunun en önemli kalecilerinden Rüştü Reçber, koronavirüsü atlattığı dönemde Barcelona’nın kendisine verdiği desteği unutmayacağını açıkladı.

Rüştü Reçber’den Barcelona’ya teşekkür

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli kalecilerden olan Rüştü Reçber, koronavirüsü yenerek tedavi sürecini tamamladı. Tedavi sürecince kendisine gelen destek mesajlarını unutmayacağını söyleyen Reçber, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Barcelona’nın kendisine büyük bir destek verdiğini belirten eski milli kaleci, Katalan ekibine teşekkürlerini iletti.

“ŞU AN MUTLUYUM”

Koronavirüsüne karşı açtığı savaşı kazanan Reçber, “Sağlık Bakanlığımızın bir tedavi yöntemi var, doktorlar 10 gün boyunca bana bu işlemleri uyguladı. Sevdiklerimin destekleri süperdi, bu savaşı kazanacağımı biliyordum. Şu an mutluyum” ifadelerini kullandı.

“BARCELONA’NIN DESTEĞİNİ ASLA UNUTMAM”

Tedavi süresince eski takımının verdiği destek hakkında konuşan emekli eldiven, “Barcelona’nın benim için yaptıklarını unutmayacağım. Carlos Naval ve Chemi Teres, kulüp başkanının iyi dileklerini tarafıma iletti. Böyle zamanlarda, bu gibi ufak detaylar asla unutulmaz. Barça’nın emrindeyim. Bartomeu’ya teşekkürlerimi iletiyorum” açıklamalarında bulundu.

İspanya’da geçirdiği günlerden konuşan Reçber, “O ailenin parçası olmaktan gurur duydum, eşsiz bir anıydı. Dünya Kupası’nın ardından transfer oldum. İnsanlar harikaydı, o günleri unutmak çok zor. Bu tecrübenin ardından kötü bir şeyler söylemem” dedi.

“XAVI, BARCELONA’YA YAKIŞIR”

Katalan ekibinde oynadığı dönemde takım arkadaşı olan Xavi’yle alakalı konuşan Rüştü Reçber, “Onunla oynama fırsatım oldu, futbol bilgisi çok üstte. Benim için onunla oynamak bir zevktir. Futbolculuğu döneminde Barcelona’ya çok katkısı oldu, teknik direktörlük ona çok yakışır. Yeteneği ve bilgisi oldukça yüksek” söylemlerinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya