SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Rüştü Reçber: Ricamdır, bu işin şakası yok!

FUTBOL | 08.04.2020 14:50

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırılan Rüştü Reçber, taburcu olduktan sonra AsistAnaliz’e özel açıklamalarda bulundu.

Rüştü Reçber: Ricamdır, bu işin şakası yok!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla birlikte hastanede tedavi gören eski milli kalecilerimizden Rüştü Reçber, hastalığın büyük bir kısmını atlatarak taburcu edildi. Hastaneden taburcu olduktan sonra Asist Analiz Genel Yayın Yönetmen’i Arda Ün’e özel açıklamalarda bulunan Reçber, hala karantina altında olduğunu ifade etti.

“GENÇ YAŞLI DİNLEMİYOR”

Koronavirüse karşı açtığı savaştan galibiyetle ayrılan Rüştü Reçber geçmiş olsun dileklerimize öncelikle teşekkür ederek, “Allah’a şükür kurtardık. Yoğun ve uzun bir tedavi süreci yaşadık. Şu an iyiyim, evdeyim ama hala karantinadayım. Dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlerden rica ediyorum bu işin hiç şakası yok, çok dikkatli olun. Virüs, genç yaşlı dinlemiyor. Sağlıcakla kalın, çok selamlar” ifadelerini kullandı.

ASİST ANALİZ / ARDA ÜN ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya