SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Efsane kalecinin sağlık durumu nasıl?

FUTBOL | 01.04.2020 16:51

Rüştü Reçber'in tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Eşi Işıl Reçber, efsane kalecinin sağlık durumuna dair Asist Analiz'e özel açıklamalarda bulundu.

Efsane kalecinin sağlık durumu nasıl?

Çin'de baş gösteren koronavirüs, tüm dünyada tahribata yol açtı... İnsan sağlığını tehdit eden ve henüz ilacı dahi bulunmayan virüs, ülkemizi de es geçmedi. Gün geçtikçe artan vaka sayısına spor dünyasından da isimler yakalandı.

Fenerbahçe basketbol ve futbol takımlarının ardından Galatasaray da nasibini aldı bu hastalıktan... Yönetimden Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay, bu virüse yakalanırken teknik direktör Fatih Terim de hastalıktan kaçamadı...

Günay, Albayrak ve Terim; hastalıkla girdikleri savaştan galip çıkarken virüs bir başka efsane sporcuda belirdi. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kalesini koruyan Rüştü Reçber'de de koronavirüs tespit edildi.

Hastaneye kaldırılan Rüştü'nün tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. Deneyimli muhabirimiz Kartal Yiğit, hem Asist Analiz adına geçmiş olsun dileklerimizi iletmek hem de efsane eldivenin son durumunu öğrenmek için Işıl Reçber ile kontağa geçti.

Eşinin ateşinin kontrol altına alındığı belirten Işıl Reçber, "Rüştü, şu an yoğun bakımda ve tedavisi devam ediyor. Ateşi kontrol altına alındı. Gelişmeler iyi yönde. Hastalık çok ani gelişti.

Virüs doğrudan akciğerlere inmiş. Nefes darlığı çektiği için doktorlar tarafından hemen müdahele edildi. Hala yoğun bakımda... Tedavisine devam ediliyor" ifadelerini kullandı.

Asist Analiz ailesi olarak Rüştü Reçber'e bir kez daha geçmiş olsun dileklerinizi iletir, bu illetle olan savaşında başarılar dileriz. Haydi kaptan!

 

KARTAL YİĞİT ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya