SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ruud Vormer’den Diagne’ye flaş sözler!

FUTBOL | 15.10.2020 19:17

Club Brugge’nin kaptanı Ruud Vormer, Mbaye Diagne’nin Belçika ekibinde forma giydiği günler hakkında konuştu.

Ruud Vormer’den Diagne’ye flaş sözler!

Galatasaray’dan Club Brugge’ye kiralanan ve Belçika’da “olay adam” haline gelen Diagne hakkında konuşan Brugge kaptanı Vormer, Senegalli forvetin PSG maçında kaçırdığı penaltı sonrası takındığı “umursamaz tavırlar” sebebiyle istenmeyen adama dönüştüğünü söyledi. Maç ile alakalı, “PSG maçında cezalıydım oynayamadım ancak maçta eşitliği yakalamak için harika bir fırsat yakalamıştık. Diagne ısrarlı bir şekilde penaltıyı kullanmak istedi, televizyonun karşısında bağırıyordum; Atma Diagne... Sahada olsaydım o penaltıyı Diagne'ye kesinlikle attırmazdım" dedi.

“İSTERSE İDMANA HELİKOPTERLE GELİR”

Diagne’nin aslında iyi bir futbolcu olduğunu fakat lüks hayata fazla düşkün olduğunun altını çizen kaptan,
"Diagne aykırı bir adamdı ancak o kadar da iyi niyetli bir arkadaştı. Herkesin iyi çocuklar olması gerekmiyor. Brugge'a çok gösterişli bir Rolls Royce ile geldi, pahalı saatleri, gösterişli çantaları çok severdi. Ama para Diagne'nin kendi parası ve isterse antrenmana helikopterle bile gelebilir. İstediğiniz gibi yaşayabilirsiniz ama antrenmanlarda çok çalışmak ve antrenörün istediklerini vermek zorundasınız; Diagne bunu da vermeyince yaptıkları ve yaşantısı daha fazla göze batmaya başladı" ifadelerini kullanarak sözlerine noktayı koydu.


 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya