SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ryan Babel: 100-300 bin Euro'luk iş yok!

FUTBOL | 22.05.2020 13:14

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel, son günlerde gayrimenkul satın alımıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor.

Ryan Babel: 100-300 bin Euro'luk iş yok!

Sezonu Ajax’ta kiralık olarak geçiren ve önümüzdeki yıl da sarı-kırmızılı takıma dönmesi beklenen Ryan Babel, özel hayatında gayrimenkul alım satımıyla ilgili yaptığı açıklamalar dikkat çekiyor.

Finansal açıdan gelecek kaygısı yaşamak istemediğini dile getiren Ryan Babel, bu nedenle gayrimenkul birikimi yaptığını söyledi.

“100-300 bin Euro arası iş yok!”

Kendime hep şunu sordum diyerek cümlesine başlayan Babel, “Futboldan kazanabildiğim parayı hangi işte kazanabilirim, diye sordum kendime… Ama düşündüm ki böyle bir iş yok; 100-300 bin Euro arasında bir iş yok! Yaşam standartlarımı devam ettirebilmem için bu şart” dedi.

“40-50 daire daha almalıyım”

İngiltere’de 300 bin Euro’ya ev aldığını söyleyen Hollandalı, “300 bin Euro ödeyerek bir ev satın aldım ancak ayda 1400 Euro kira getiriyor. 11 ev satın aldım ve sonra hesaba başladım. Rahat edebilmem için 40-50 daire daha almam gerekiyor” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya