SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ryan Babel, Galatasaray’dan ayrılma sebebini açıkladı

FUTBOL | 07.02.2020 15:27

Devre arasında Galatasaray’dan Ajax’a kiralanan Hollandalı futbolcu Ryan Babel, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

Ryan Babel, Galatasaray’dan ayrılma sebebini açıkladı

Devre arasında Galatasaray’dan Ajax’a 1.55 milyon Euro’ya kiralanan Hollandalı futbolcu Ryan Babel, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Yeni hedefinin Hollanda Milli Takımı’na girmek olduğunu belirten Babel, “Önümüzdeki günler için en büyük hedefim milli takıma adımı yazdırmak. 2020 Avrupa Şampiyonası’nda forma almak istiyorum. Verebildiğim tüm enerjimi bu hedefe koyacağım. Takımım Ajax’la da Hollanda Ligi’ni kazanmak istiyorum. Ama benim ilk hedefim Avrupa Şampiyonası’nda forma giyebilmek…” ifadelerinde bulundu.

BURADA HER FİKRİN BİR DEĞERİ VAR

Galatasaray’dan Ajax’a kiralandığının hatırlatılması üzerine Babel, “Şu sıralarda sadece işime motiveyim. Burada bazı detaylar fark ettim. Örnek vermek gerekirse, tesislerde ve antrenmanlarda her çalışmamız bir ekip doğrultusunda ilerliyor. Bütün çalışanlarımız, turnuvalar ve müsabakalardaki her detayın üzerinde duruyor. Burada olağanüstü bir seviyede hazırlık var.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya