SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ryan Donk, Galatasaray’da kaldı

FUTBOL | 14.08.2020 19:22

Galatasaray’la sözleşmesi biten Ryan Donk, sarı-kırmızılı takımla sözleşmesini 1 yıllığına 515 bin 750 Euro karşılığında uzattı.

Ryan Donk, Galatasaray’da kaldı

Galatasaray, sözleşmesi biten Ryan Donk’la yeniden anlaştı. Geçtiğimiz günlerde AsistAnaliz olarak Hollandalı futbolcuyla yeniden sözleşme imzalanacağını duyurmuştuk. Tecrübeli futbolcu, 1 yıllığına 515 bin 750 bin Euro karşılığında sarı-kırmızılı ekibe yeniden imzayı attı.

MUSTAFA CENGİZ: DONK'A TEŞEKKÜR EDİYORUM 

İmza töreninde başkan Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu. Cengiz, “Donk'a teşekkür ediyorum. %15 indirim talebimizi ilk imzalayanlardan biri Donk, hiç gözünü kırpmadan imzaladı. Maddiyata önem vermediğini, Galatasaray’a kalpten de bağlı olduğunu kanıtladı.” ifadelerini kullandı. 

DONK: TAKIMDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM 

Galatasaray'da 1 yıl daha top koşturacak olan Donk ise, "Takımda olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarlarımız güvende ve sağlık içerisinde olsunlar. Biliyoruz ki saha içerisinde olmasalar bile saha dışında bizleri destekliyorlar. Kendilerine dikkat etsinler ve bizleri desteklemeye devam etsinler." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya