SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ryan Donk'un koronavirüsle acı imtihanı

FUTBOL | 24.04.2020 14:53

Galatasaraylı Ryan Donk, koronavirüsle acı bir imtihan verdi. Hollandalı yıldız, büyük annesini Covid-19 ile verdiği mücadele sonucunda kaybetti.

Ryan Donk'un koronavirüsle acı imtihanı

Tüm dünya ülkeleri bir oldu koronavirüse karşı mücadele veriyor. Çin'de baş gösteren veba, tüm dünyayı sarmış durumda... Artan ölümler ve artan sayıları karşısında Dünya Sağlık Örgütü ve ülkeler, aşı çalışmalarına ara vermeden devam etmekte...

Koronavirüse yakalanan ve hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen gün artarken Gatasaray'ın Hollandalı yıldızı Ryan Donk da bu ölümlerden nasibini aldı. 34 yaşındaki oyuncu, Covid-19 ile yaşam mücadelesi veren babanesinden gelen haberle sarsıldı. Büyük annesini koronavirüsle verdiği savaşta kaybeden Ryan Donk, Instagram hesabından bu acı haberi paylaştı.

Futbolcu dostları taziye mesajlarını Hollandalı yıldızla paylaşırken Donk, duygularını şu sözlerle anlattı: "Harika bir babanem vardı. Bu korkunç hastalık, onu bizden çok erken ayırsa da onun bizi her zaman izlediğini biliyor olacağım. Bedenen yanımızda olmasan da sonsuza dek kalbimizde olacaksın. Seninle daima guru duyacağız."

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya