SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sadi Tekelioğlu'ndan Yusuf Yazıcı açıklaması

FUTBOL | 31.05.2021 14:21

Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu, Yusuf Yazıcı'nın gelişimi ve kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Sadi Tekelioğlu'ndan Yusuf Yazıcı açıklaması

Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu, Lille'de şampiyonluk yaşayan Yusuf Yazıcı'nın gelişimi ve kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Abdulkadir Ömür, Yusuf Yazıcı gibi genç isimlerin bordo-mavili takımın altyapısından yetiştiğini belirten Tekelioğlu, başarının sürdürülebilir olması gerektiğini ifade etti:

Yusuf Yazıcı Trabzonspor altyapısında oynarken gelecek vadeden bir oyuncu görüntüsündeydi ve biz de o dönem elimizden gelen desteği verdik. Çok küçüktü, evinin önüne basket potası koyduk, havuza yolladık, ciddi bir fiziksel gelişim sağladı. Bir ara Samsunspor'a kiralanıyordu onu engelledik. En üst düzey ligde ve takımlarda oynayacak potansiyeli var. Yusuf Yazıcı ciddi anlamda üzerine koydu ve koymaya devam edecektir. Yusuf Yazıcı'nın İspanya'da La Liga'da oynamasını isterim, onun futbolu oraya daha uygun bence. Neden Real Madrid olmasın mesela, oyun anlayışı tam olarak oraya yakışır.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya