SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Samet Aybaba: Balotell’nin Adana Demirspor’a ihtiyacı var!

FUTBOL | 12.08.2021 16:43

Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Mario Balotelli başta olmak üzere; takımdaki oyuncular hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Samet Aybaba: Balotell’nin Adana Demirspor’a ihtiyacı var!

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden Adana Demirspor’un teknik direktörü Samet Aybaba, düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

“İKİ YA DA ÜÇ POZİSYONA TAKVİYE OLACAK”

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Samet Aybaba, gelecek oyunculara göre yolların ayrılacağı isimlerin de netleşeceğini dile getirdi. Kimin gidip kimi kalacağının henüz belli olmadığının altını da çizen Aybaba, “İki ya da üç pozisyona takviye olacak. Sayısal olarak eksiğimiz var. Her pozisyona en az iki oyuncu yazıyoruz.  Aynı zamanda altyapıdan İzzet ve Emre Can’ı da kadroya aldık. Onlarla güzel diyaloglar kuracağız.” dedi. 

"SORUNLU OYUNCULAR VAR, KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN"

Yeni gelen transferlerle birlikte güçlendiklerini ifade eden Aybaba, bununla birlikte bazı problemlerin de yaşanabileceğini; bu durumun ise normal olduğunu söyledi ve "Takımda sorunlu oyuncular var, kimse kimseyi kandırmasın. Tabi bu oyuncuların saha içi katkısı önemlidir. Kazanma adına çok büyük rol oynuyorsa, hep birlikte onu doğru yönetmek gerekir. Bazı oyuncularımız bizim için büyük bir şans, bazı oyuncular içinse Adana Demirspor büyük bir şans." ifadelerini kullandı.

"BAZI ŞEYLERİ GÖRMEMEZLİKTEN GELİYORUZ"

Takımın en çok konuşulan transferi Mario Balotelli’nin, Beşiktaş maçında oyundan çıkarken tepkili olduğuna ve maçta hakemle diyaloğa girmesine dair gelen bir soru üzerine de konuşan Aybaba; “Bazı şeyleri görmemezlikten geliyoruz. Burada önemli olan tüm takımın birbirine sarılmasıdır. Balotelli, İtalya 2’nci Ligi’nden geldi ve son 5 yıl performansı düşüktü ama büyük bir marka. Onun Adana Demirspor’a ihtiyacı var. Bu şansı iyi kullanırsa, o da biz de mutlu oluruz. Biz onu doğru yönetmeye çalışıyoruz. Bazı ufak tefek sorunları var. Öyle büyük bir saygısızlığı yok. Verimi artarsa takım onu daha çok sahiplenir. Hakemle konuşabilir, kart görebilir. Dışarıda uyarılarımızı yapıyoruz. Saha içinde rahatlatmaya çalışıyoruz." şeklinde görüş bildirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya