SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Samet Aybaba, VAR'a tepki gösterdi! Adalet istedi!

FUTBOL | 22.12.2020 00:19

Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Antalyaspor yenilgisinin ardından adalet çağrısında bulundu. VAR'a kararlarına tepki gösteren Aybaba, "Futbol doğru oynansın" dedi.

Samet Aybaba, VAR'a tepki gösterdi! Adalet istedi!

Kayserispor başındaki ilk yenilgisini Antalya deplasmanında alan Samet Aybaba, karşılaşmanın hakemlerinde dert yandı... 66 ve 70. dakikada Pedro Henrique ile bulunan gollerde; kendilerinin bir şey göremediğini ifade eden deneyimli teknik adam, "Üç maçtır hakem hatalarıyla karşılaşıyoruz. Bu maçtaki pozisyonlara da iyi bakılması gerekiyor. Biz o pozisyonlarda bir şey göremedik.

Biz adalet istiyoruz. Futbol doğru oynansın, herkes hak ettiğini alsın istiyoruz. Bu nedenle bunları iyi irdeleyip, doğru bakıp, hakem arkadaşları da doğru yönlendirmek lazım. Çok emek var arkadaşlar. Pandemi süresince testler, uçaklar, gidiyoruz, geliyoruz. Bir sürü emek veriyoruz. Karşı takımlar da aynı emeği veriyor. Büyük mücadele veriyoruz. Bu kadar basit olmamalı" diye konuştu.

İlk 45 dakikada kötü bir futbol sergilediklerinin savunan Aybaba, "Maçtan önce arkadaşlara da söylemiştim. Maçı kazanmak istiyoruz. Arzumuz da üst düzeyde ancak doğru yaptığımız şeylerden uzaklaşırsak; maçı kazanma ihtimalimiz de ortadan kalkar diye uyarılarda bulunmuştum. Arkadaşların benim söylediklerimden uzaklaşıp bir de üzerine pozisyon hataları yapması; oyunun 2-0'a gelmesine neden oldu" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya