SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şansal Büyüka, Fenerbahçe'nin teknik direktörünü açıkladı...

FUTBOL | 11.05.2020 10:21

Milliyet yazarı Şansal Büyüka; Fenerbahçe'nin teknik direktörü Nenad Bjelica değil, Alanyaspor'un başındaki Erol Bulut olacağını iddia ederken, yüzde 100 ifadesini kullandı.

Şansal Büyüka, Fenerbahçe'nin teknik direktörünü açıkladı...

Şansal Büyüka’nın bugünkü yazısında Fenerbahçe için flaş bir iddiayı dile getirdi. Teknik direktör arayışlarını sürdüren sarı-lacivertliler, son günlerde Nenad Bjelica ismi üzerine yoğunlaşmıştı fakat Şansal Büyüka, durumun bu şekilde olmadığını ifade etti.

“Nenad Bjelica yüzde 0”

Milliyet’teki yazısında Büyüka, Fenerbahçe’nin teknik direktörünü işaret etti. Büyüka’nın iddiasına göre Kanarya'nın Hırvat teknik adamı takımın başına geçirme ihtimalinin yüzde 0 olduğunu belirtirken; Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’u getirme ihtimalini ise yüzde 100 olarak yorumladı.

“İddiaların aksine bir söylem”

Bir süredir Fenerbahçe ile Nenad Bjelica arasında temasların sıklaştığı ve yakın zamanda takımın başına geçeceği iddiaları ayyuka çıkmıştı. Ancak duayen isim Şansal Büyüka, söylentilerin tam aksine bir iddiayı dile getirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya