SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli yöneticiler ateş püskürdü: İnsanları sokağa dökmek istiyorlar!

FUTBOL | 14.03.2021 22:22

Fenerbahçeli yöneticiler Selahattin Baki ve Alper Pirşen, 2-1 kaybedilen Gençlerbirliği maçının ardından sert açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli yöneticiler ateş püskürdü: İnsanları sokağa dökmek istiyorlar!

Fenerbahçe’nin kendi evinde Gençlerbirliği’ne 2-1 yenilmesinin ardından Fenerbahçeli yöneticiler Selahattin Baki ve Alper Pirşen, açıklamalarda bulundu.

Gençlerbirliği’nin attığı 2. golün ofsayt olduğunu vurgulayan Selahattin Baki, şu ifadeleri kullandı:

"Futbol, Türkiye'de sadece futbol değildir. FETÖ, futboldan temizlenmedi. Ali Koç'un bu cümleleri kurmasından bir hafta geçti veya geçmedi, başımıza gelenlere bakın. İyi oynadık, kötü oynadık konusuna girmeyeceğim. Kötü de oynasak hakkımızı yedirmeyiz. Bugün yediğimiz gole bakıyorum, kesinlikle ofsayt. Şimdiden de uyarımı yapayım. Bu golü Nazım'ın üstüne yıkmaya çalışacaklar, o işlere de girmesinler. Uyarıyorum. Nazım'a değse bile, top ayaktan çıktığı anda zaten ofsayt. Bu oyunları tutmayacak. Bugünkü VAR operatörü, birkaç hafta önce oynanan maçta bizim yine ofsayt diye golümüzü iptal eden kişi. Kişinin kim olduğunun, geçmişinin araştırılmasını devletimizden istiyorum. Biz refleks görmezsek, çok yakında kendimiz açıklayacağız. Fenerbahçe camiasının tekrar sinir uçlarıyla oynanmaya başlandı. FETÖ zihniyetinin, insanları sokağa dökerek kaos çıkarma çabası olarak görüyorum bunu."

ALPER PİRŞEN: FENERBAHÇE’NİN CANINI YAKMA HAKLARI YOK!

Diğer Fenerbahçeli yönetici Alper Pirşen de görüntülerle konuşarak; “Galatasaray derbisinde Mesut'un pozisyonunda karşıdan pozisyonunu çektiler. Ayağın topa değip değmediğinin görüntüsünü net vermedikleri için herkesin kafasında soru işareti kaldı. O golün dijital çalışmasını yaptığımızda, o golün de ofsayt olmadığı ortaya çıktı. Aynı VAR operatörü. Bu maçta onu yapan operatör, bu maçta da top ayaktan çıktıktan sonra çizgi çiziyor. Bizi aptal yerine koymasınlar, yakalandılar. Operatör hizmetini veren firmanın kim olduğunu ve içindeki çalışanları, hepsini biliyoruz. Fenerbahçe'nin canını yakmaya hakları yok. Hawk-eye operasyonunun mutlaka cezası olacak. Bu şirkete ve çalışanlara, Galatasaray derbisinde de karşımıza çıkan bu adamla ilgili gerekeni yapacağız. Gerekirse bu kişinin tüm detaylarını açıklayacağız.” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya