SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Selahattin Baki: Marcao herhalde milletvekili oldu!

FUTBOL | 08.03.2021 22:26

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Konyaspor maçının ardından sert ifadeler kullanırken; Galatasaray'a da göndermelerde bulundu.

Selahattin Baki: Marcao herhalde milletvekili oldu!

Süper Lig'de Konyaspor'u 3-0 mağlup eden Fenerbahçe'de yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Baki, hakemlerden dert yanan Galatasaray’ı da sert bir dille eleştirdi.

Selahattin Baki’nin öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

"Adalet istiyoruz diye çığırtkanlık yapıyorlar. Bu artık komedi! Bu camia 2011 yılından beri, bir 2014'te şampiyon oldu. 7 yıldır şampiyonluğu yok. Utanmadan bağırıyor çağırıyor. Bağıranlar, Fenerbahçe kurşun yediği zaman güle oynaya direksiyon başına geçenler.

Bu camianın canına kastedildi. 2 haftadır bu takımın oyuncular sedyeyle, ambulansla stadyumdan çıkıyor. Algıyla Türkiye'de kariyer yapanlar var. Bu lobi faaliyetleri, bu çığırtkanlık kimlere yarıyor, kimlere yaramıyor ortada. Spor kamuoyu buna uyansın.

Rekabet bir yere kadar. İnsanda biraz utanma olur. Pelkas'a yapılan hareket! Gecenin nakavtı diye boksçuya ekstra bonus verilir. Bir kart yok ya. İnsanda insaf, utanma olur!

Ligin boyu kısaldı. Bizim her zaman karşımızda olan lobiciler, algıcılar ayaklandı. Biz tüm farklılıklarımızı bir kenara bırakıp kol kola girelim. Yeter ki bölünmeyelim. Bütün eleştirileri yönetime yapın. Bu takımı 12 hafta el bebek, gül bebek maça uğurlayalım.

Balık baştan kokar. 1 hakem, 1 MHK başkanı değiştirmekle bu işler düzelmez. Medyada, MHK'de, TFF'de 25-30 yıldır çöreklenmiş bir zihniyet var. Acınası bir haldeyiz. Utanması gerekenlerin en çok bağırdığı ve en çok hakları aldığı bir dönemden geçiyoruz. Yazık.

Ben de kısa süre önce tribünden bir adamdım. Bizim tutkumuz bazen can yakıyor. Oyunu beğenmeyebilirsiniz ama madalyonun hep 2 tarafına bakmamız lazım. Deplasmanlarda en iyi dönemdeyiz. Kendi evimizde kötü. Bazen işler istediğiniz gibi gitmiyor.

Marcao diye bir adam var. Herhalde milletvekili oldu. Dokunulmazlığı var. Hakemlere, futbolculara acayip acayip hareketleri var. Fenerbahçe'de böyle davranan bir oyuncu olsa şu ortamda ne olurdu?"

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya