SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Selçuk İnan: Fatih Terim bir okul

FUTBOL | 18.08.2020 11:47

Futbol kariyerine Galatasaray'da yardımcı antrenör olarak devam edecek olan Selçuk İnan, Fatih Terim'in ekibinde yer alacak. Bu, paha biçilemez diyen İnan, Terim'i okula benzetti.

Selçuk İnan: Fatih Terim bir okul

Futbolculuk kariyerine nokta koyup antrenörlük yaşantısının startını veren Selçuk İnan, yeni sezonda Fatih Terim'in kulübedeki yardımcılarından birisi olacak. Çiçeği burnunda teknik direktör, Antalya'da düzenmlenen UEFA B-A Birşelik Kurs'unda yer alan İnan, yeni açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'daki yeni görevi için oldukça heyecanlı olduğunu söylene Selçuk İnan, "Fatih Terim gibi bir hocayla çalışmak, bir şeyler öğrenmek paha biçilemez. Hocaya da bunu söyledim... Fatih Terim bir okul. Ne öğrenebilirsek, ne kazanabilirsek bizim için fazlasıyla kar olacak diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Kariyerinde çok farklı teknik adamlarla çalıştığını belirten çiçeği burnunda çalıştırıcı, "Hepsinin emeği var üzerimde. Hepsini de çok seviyorum. Kariyerimde en çok çalıştığım hocam Fatih Terim oldu. Hocayla yıllardır beraberiz. Birbirimizi iyice benimsedik" diye konuştu.

8 numaranın alametifarikasının sorulması üzerine; İnan, "9 sene boyunca sırtımda taşıdım. Galatasaray'dan önce de Trabzonspor'da giydim. Artık soyadım gibi... Başka anlamları da vardı benim için.

İnşallah Galatasaray'da; benden sonra da 8 numaralı formayı layıkıyla taşıyacak bir oyuncu olacaktır, buna inanıyorum. Zaten Galatasaray'a gelen her oyuncu formanın hakkını fazlasıyla vereceğini bilir" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya