SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Selçuk İnan sessizliğini bozdu

FUTBOL | 30.04.2020 10:16

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, sessizliğini bozdu. 35 yaşındaki tecrübeli futbolcu, böyle bırakmanın içine sinmediğini açıkladı.

Selçuk İnan sessizliğini bozdu

Galatasaray’ın 35 yaşındaki kaptanı Selçuk İnan, sessizliğini bozdu. Sabah Gazetesine konuşan tecrübeli futbolcu; böyle futbolu bırakmanın içine pek sinmediğini açıkladı.

“SESSİZ KALMIŞIZ”

Geçmişe baktığını söyleyen Selçuk İnan, “Geriye dönüp baktığım zaman, kendimce hatalar buluyorum. Kendime neden sessiz kaldım diyorum. Basına daha fazla konuşma yapabilirdim. Selçuk iyidir yazmalarına gerek yok ama kulaktan dolma haberler yapmasalar daha iyiydi. Demek ki sessiz kaldık. Algı peşinde koşanlarla haşır neşir olamadık. Bugünlerde Selçuk bıraksın gitsin diyen 20 yaşındaki çocuk, Galatasaray’a geldiğim zaman 10 yaşındaydı, belki de beni hiç hatırlamıyordur” ifadelerini kullandı.

“İÇİME SİNMİYOR”

Galatasaray’da geçirdiği son yılları değerlendiren Selçuk, “Son şampiyonluklarda başrolde değildim ama kaptan olarak elimden gelen her şeyi yaptım. Son 1 yıl zor geçti. Kafa olarak sezon başı antrenmanlara katılamadım. Açık konuşmak gerekirse bu sezon gösterdiğim performansı kendime yakıştıramıyorum. Bu şekilde futbolu bırakmak içime sinmiyor. 18 yıldır profesyonel futbol oynuyorum, idman bile kaçırmadım. Bazı insanlar istedi diye, futbolu bırakmam. Hazır değilim buna. Galatasaray’da emekli olmak isterim. Yaşıtlarım oynuyor, ben de devam etmek istiyorum” söylemlerinde bulundu.

“BABAM FENERBAHÇELİ”

Babasının Fenerbahçeli olduğunu açıklayan Galatasaray kaptanı, “Ama yılın yarısında yurt dışına çıkardı, halamın oğlu beni Galatasaraylı yaptı. 92-94 arası şampiyon olan Galatasaray’ı izleyerek bu takımı tuttum. UEFA Kupası’nda konvoya çıkmıştık” açıklamalarında bulundu.

“TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPABİLİRİM”

Teknik direktörlük görevi için açıklama yapan İnan, “Futbolu bıraktıktan sonra bu sporun içerisinde olmak istiyorum. Bana ne zaman ihtiyaç olursa. Kulübede olmak istiyorum. Teknik direktörlük yapabilirim” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya