SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Semih Kaya'dan sürpriz

FUTBOL | 04.04.2020 11:13

Futbol kariyerine Çekya Ligi ekiplerinden Sparta Prag'da devam eden Semih Kaya, eşi Yasemen Kaya'ya Oy Gelin Türküsü'nü çalıp söyledi.

Semih Kaya'dan sürpriz

Koronavirüs nedeniyle futbol dünyanın birçok yerinde oynanmıyor. Angola, Nikargua, Belarus, Burundi, Tacikistan ve birka ülke dışında hiçbir yerde santra yapılmıyor. Artan ölümler ve vaka sayıları, ülke federasyonlarının elini kolunu bağladı. 2020 Tokyo Olimpiyatları, EURO 2020 ve Copa America, 2021'e ertlendi.

Futbolcular da evlerine kapanıp bu kötü günlerin geçmesini beklemeye koyuldu. Evlerinde dış dünyadan uzak, izole bir hayat geçiren futbolcular, kulüplerin belirlediği antrenman programlarını uygulamaya koyuldular. Egzersizleri yaptıktan sonra oldukça fazla zamanın kaldığını fark eden oyuncular, kendilerine farklı uğraşlar buldular.

Mutfağa girip hünelerini konuşturanlardan, eşinin saçını kesip berberlik zanatını icra edene kadar birçok meşgale buldular. Daha çok dünyadaki yıldızlar, bu hareketleriyle gündem olsalar da bizim oyuncularımız da meziyetlerini sergilemeye ufak ufak başladı. Kariyerine Sparta Prag'da devam eden Semih Kaya, karantina günlerini ailesiyle geçiriyor.

Başarılı futbol yaşantısının yanında iyi bir türkü sever olan 29 yaşındaki oyuncu, eşi Yasemen Kaya'ya Oy Gelin'i çalıp söyledi. Semih'in eşine çalıp söylediği şarkı eşi tarafından sosyal medyada paylaşılırken Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera'da mest oldu. Deneyimli eldiven videonun altına "Maşallah" yorumunda bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya