SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e gönderme

FUTBOL | 29.12.2019 22:43

Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e gönderme

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Rize maçının ardından yaptığı açıklamada ezeli rakipleri Galatasaray'ın hocası Fatih Terim'e göndermede bulundu. Özsoy, karşılaşmanın 25’inci dakikasında Çaykur Rizespor'un 10 kişi kalması gerektiğini belirterek, "Galibiyetten dolayı bunları unutmamamız lazım. Her zaman dile getirdiğimiz şeylerden, hakem atamaları ile ilgili sorduğumuz sorunlara henüz bir cevap verilmedi.

'GALİBİZ, MUTLUYUZ AMA GÖZARDI EDİLMEMESİ GEREKEN ŞEYLER VAR'

Hakemler ne kritere göre atanıyor? Nelere bakılıyor? Bugün galip geldiğimiz hakem, başka maça atanacak mı merakla bekliyoruz. Hakem atamalarının bir puan sistemi varsa, bu puan sistemi neye göre belirleniyor, kamuoyu ile paylaşsınlar. Dolayısıyla evet galibiz, araya mutlu giriyoruz. Bununla birlikte birçok şey var ki göz ardı edilmemeli" dedi.

Fenerbahçe'nin ikinci sırada olmadığı sürece hedeften uzak sayılacağını kaydeden Özsoy, "Ligde istediğimiz yerde değiliz, hedefimize tabii ki ulaşacağız. Lider olmadığımız, sonunda da şampiyon olmadığımız sürece hedeften uzaktayız demektir" diye konuştu.

'ONLAR İÇİN ZOR OLACAĞI KESİN, HAZIRA ALIŞMIŞLAR'

Attığı 'Hak adalet istiyoruz´ tweetiyle ilgili konuşan Özsoy, "Oradaki lokasyonun açıklaması yapıldı. Tamamen karşı tarafın isteğiyle trafikten kaynaklı bir şeydi. Bize sorulan, atılan tweetler bir kez daha gösteriyor ki onlar için zor olacağı kesin, hazıra alışmışlar, kurulu düzeni olanla zor günler yaşayacaklar.

'BİZ VE ADALETİ HERKES İÇİN İSTİYORUZ'

Biz hak, adalet istiyoruz. Dolayısıyla o hak ve adaleti herkes için istiyoruz. Bunu bazı takımların taraftarları gösterdi; artık eyyamdan bıktılar. Telafi ve denkleştirilmeye gidilmesini kimse istemiyor. Spor da bunu hak etmiyor. Oradaki açıklamalarımızdan da anlaşıldığı için, aynı Ahmet Nur Çebi’nin başkanımıza söylediği gibi adalet istedik, eminim bunu her lazım olan da isteyecektir" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya