SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Semih Özsoy: Bugün itibariyle yeni teknik adamlara bakıyoruz

FUTBOL | 04.03.2020 10:52

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Trabzonspor karşılaşmasından sonra basın mensuplarına yeni teknik direktörleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Semih Özsoy: Bugün itibariyle yeni teknik adamlara bakıyoruz

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Trabzonspor’la oynadıkları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

“TEKNİK DİREKTÖRLERE BUGÜNDEN İTİBAREN BAKMAYA BAŞLADIK”

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör sürecinin başladığını ifade eden Semih Özsoy, “Bu durumu en kısa sürede netleştireceğiz. Bugün itibariyle teknik direktör bakmaya başladık. Bu akşam kritik bir karşılaşmamız oldu. Yollarımız her ne kadar ayrılmışsa da başımızda bir hocamız vardı. Şimdi yönetim olarak aramızda toplantı yapacağız. Kafamızda, aklımızda, kalbimizde olanlar var. Teknik direktörümüzün en kısa süre içerisinde adını koymak istiyoruz” dedi.

“ÇOK ELEŞTİRİLDİĞİMİZ BİR ŞEY YAPTIK”

Maçın ardından mikrofonlara konuşan Özsoy, “Ersun Yanal ile istişare kolay oldu, çünkü her iki tarafta Fenerbahçeli. Bu kulüp için her şeyi yapabilecek insanlarız. Şu konuda soru işareti kalmasın, bir tarafın ben bırakıyorum öbür kısmın da tamam gidebilirsin gibi bir durumu olmadı. Ayrılma kararı Antalya maçından sonra verildi. Daha önce ender rastlanılan, eleştirildiğimiz ama inandığımız bir şeyler yaptık. Herkesin alabileceği bir risk değildi bu. Böyle kritik bir karşılaşma öncesi, yollarımızı ayırdığımız hocamızla devam ettik. Avrupa’da böyle olaylar yaşanınca bakın ne kadar medeniler deniyor. Biz yapınca neden böyle bir şey yaptınız denildi” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya