SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Semih Özsoy'dan maç sonu açıklamaları!

FUTBOL | 21.09.2019 22:48

Semih Özsoy'dan maç sonu açıklamaları!

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, sarı lacivertli ekibin Ankaragücü'nü 2-1 mağlup ettiği maçın ardından gündeme dair konularda önemli açıklamalar yaptı.

'TAKIMIMIZI TEBRİK EDİYORUZ'

Türkiye'de artık kolay maçın kalmadığını söyleyen Özsoy,

"Türkiye'de artık kolay maç yok. Takımımızı tebrik ediyoruz. Galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz. Galatasaray maçına hazırlanmak için çalışmalara başlıyoruz."

dedi.

'GALATASARAY MAÇINA TAM KADRO GİTMEYE ÇALIŞIYORUZ'

Galatasaray maçına yönetim olarak tam kadro gideceklerini belirten Semih Özsoy,

"Tüm maçlara tam kadro gitmeye çalışıyoruz. Galatasaray maçı da bizim için özel ve güzel bir maç kuvvetle muhtemel hepimiz gideriz. Alanya maçıyla ilgili bir şey söylemek şu an doğru olmaz. Sadece hakkımızı arıyoruz. Öyle olmazsa şöyle yaparız diyecek değiliz."

ifadelerini kullandı.

'ALİ BAŞKAN'IN NE DEDİĞİNE BAKMAK LAZIM'

Gerilimden beslenen bir kulüp olmadıklarını aktaran Özsoy,

"Biz gerilimden beslenen bir kulüp değiliz ama bu hakkımızı korumayacağımız anlamına gelmez. Ali Başkan'ın ne dediğine bakmak lazım. Özüne bakmak lazım. Konudan uzaklaşıp başka yerlere çekmeye gerek yok."

değerlendirmesinde bulundu.

'ONLAR BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDEDİR'

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy sözlerini şöyle sonlandırdı:

"Özel kanallarla ilgili bir şey diyemem ama TRT bizim kanalımızdır. Onların yakalanması ve engellenmesi bizim dileğimiz. Kendi fikri kendini bağlar diyeceğim ama onlar bizim için yok hükmündedir"

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya