SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şener Özbayraklı: Aykut Hoca, Türkiye’nin değer verdiği birisi!

FUTBOL | 07.07.2021 23:54

Medipol Başakşehirli futbolcu Şener Özbayraklı, yeni sezon hedefleri ve takımın teknik direktörü Aykut Kocaman hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Şener Özbayraklı: Aykut Hoca, Türkiye’nin değer verdiği birisi!

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Bolu’nun Gerede ilçesine gelen Medipol Başakşehir’in yeni transferlerinden Şener Özbayraklı, antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Sezon başlarının her zaman zor olduğunu dile getiren 31 yaşındaki sağ bek, “Bunu her zaman gördük, biliyoruz ama inşallah öncelikle bütün futbolcu arkadaşlarım için sakatlıksız bir sezon diliyorum. İnşallah bu dönemi de sakatlıksız, iyi bir şekilde bitiririz. Yeni arkadaşlarımız geldi, ben de yeniyim ama çok tecrübeli arkadaşlar da var. İnşallah uyum sürecini en iyi şekilde atlatıp, yeni gelenlerle birlikte hepimiz iyi bir şekilde adapte oluruz ve iyi bir başlangıç yaparız.” şeklinde konuştu.

“AYKUT HOCA TÜRKİYE’NİN DEĞER VERDİĞİ BİRİSİ”

Şener Özbayraklı, geçtiğimiz senelerde Fenerbahçe’de de birlikte çalıştığı Aykut Kocaman ile ilgili olarak; “Ben 1 sene çalıştım Aykut hocayla. Çok değer verdiğim, daha doğrusu Türkiye’nin değer verdiği bir hocamız. Onu anlatmaya gerek yok. Ben de yeterince tanıyorum. İnşallah onu mahcup etmeden iyi bir şekilde hizmet ederim ve kendimi de mahcup etmem.” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya