SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şenol Güneş: Ürettiği oyuncuyu iyi kullanabilen bir ülke olmak istiyoruz!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Almanya ile oynanacak hazırlık karşılaşması öncesi basın toplantısı düzenledi.

Şenol Güneş: Ürettiği oyuncuyu iyi kullanabilen bir ülke olmak istiyoruz!

Köln Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Şenol Güneş, Almanya ile oynanacak olan hazırlık karşılaşmasının ve Uluslar Ligi’nin önemine değindi. Kendi oyuncu ve antrenörlerini yetiştiren bir ülke olmamız gerektiğini de vurgulayan Güneş, Milli Takım’da forma giyen her futbolcunun ise bu şansı iyi değerlendirmesini beklediğini belirtti.

“KENDİ OYUNCUMUZU, ANTRENÖRÜMÜZÜ YETİŞTİRMELİYİZ”

“Biz yeniden başlayıp, sil baştan kendi oyuncusunu, antrenörünü yetiştiren, yarışan, oyuncularını kullanan bir ülke olmalıyız” diyen Şenol Güneş, Türkiye’nin ürettiği değerleri dünya arenasında kullanması gerektiğini de ifade etti.

“ALMANYA MAÇINA ÇIKARKEN RUSYA VE SIRBİSTAN’I DÜŞÜNMELİYİZ”

Güneş, Almanya ile karşılaşacak olmanın önemli bir fırsat olduğunu söylerken “Yarınki maçta Rusya ve Sırbistan mücadelelerini düşünerek bir kadro yapmak durumundayım” ifadelerini de sözlerine ekledi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya