SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Güneş: "Korkağın tekiyim ben(!)"

FUTBOL | 16.11.2019 22:42

Güneş: "Korkağın tekiyim ben(!)"

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Andorra maçının basın toplantısında önemli açıklamalarda yaptı. Basın toplantısında Güneş'in yanında milli futbolcu Enes Ünal da yer aldı.

ENES ÜNAL: "EURO 2020'DE OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ"

Euro 2020'de olmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Enes Ünal, "Turnuvaya katıldığımız için çok ama çok mutluyuz. Bu daha yolun başı. Umarım daha iyi noktalara geleceğiz." dedi. 

Kendi performansıyla ilgili de bilgiler veren genç forvet, "Ben her zaman hazır ve sağlıklı olmaya çalışıyorum. Bunu da hocama göstermek istiyorum. Çalışmaya devam ediyorum. Hocam şans verdiğimde formaya layık olmak için elimden geleni yapacağım." şeklinde konuştu.

ŞENOL GÜNEŞ: "LİDERLİK ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL"

Enes Ünal'dan sonra sözü alan ve lider olmanın çok da önemli olmadığını söyleyen Şenol Güneş, "Andorra maçını kazanmak istiyoru. Lider olmak o kadar da mühim değil. Durumumuz Fransa'ya bağlı. Olamasak da dünyanın sonu değil." ifadelerini kullandı.

Andorra hakkında da bilgiler veren milli takım teknik direktörü, "Andorra yüz ölçümü olarak küçük olsa da futbol tutkusu olan bir ülke. İstekli ve arzulu bir takımları var. Gol atmakta problem yaşıyorlar. Savunmaları gayet yerinde. Evimizde onları zor yendik. Yine benzer bir maç olacağını düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

"BENİ BEŞİKTAŞ'TAYKEN AJAN GİBİ TAKİP EDİYORLARDI!"

Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde ajan gibi takip edildiğnii söyleyen başarılı teknik adam, "Beşiktaş'tayken her adımımı ajan gibi takip edenler vardı. Gizli iş mi yapıyorduk ki? Ben şu an ülkem için çalışıyorum. Bunları sonra da konuşuruz. Kendimizi geliştirdik ama daha fazla üstüne koymalıyız. Bizim daha çok futbol konuşmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz'ın Andorra maçındaki performansını da değerlendiren Güneş, "Burak o maçta gol atmasa da gayet iyi bir performans ortaya koydu. Belki de en iyi performanslarından birini sergiledi." değerlendirmesinde bulundu.

"BEN KORKAĞIN TEKİYİM ZATEN(!)"

İzlanda maçında oynanan oyuna gelen eleştirileri de yorumlayan Şenol Güneş, "İzlanda ile oynadığımız maçta korkuyordum, çekiniyordum(!) Zaten korkağım tekiyim(!) Ben korkarak mı buraya geldim? Baktğımızda korkmayanları ama gidenleri de görüyoruz. Küçüklüğümden beri hiçbir şeyden korkmadığım için buradayım. Benim belki de en büyük eserim cesaretimdir." diyerek sözlerini noktaladı!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya