SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şenol Güneş: Dünya Kupası’nın önemini gidince anlayacağız!

FUTBOL | 23.03.2021 21:02

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hollanda karşılaşması öncesinde düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Şenol Güneş: Dünya Kupası’nın önemini gidince anlayacağız!

2022 Dünya Kupası Elemeleri’nde yarın Hollanda ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takım’ımızın teknik direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Şenol Güneş, "2022 Dünya Kupası için yola çıkacağız. İlk maçlarımız Hollanda, Norveç, Letonya. İyi başlamak istiyoruz, ilk maçımızı son maçımız gibi oynayacağız. Onlara karşı alacağımız sonuçlar avantaj getirebilir. Daha önce yaptığımız gibi aynı düşünce, aynı azim etrafında birleşir, beklentiye cevap verir, paylaşma duygusunu ön plana çıkarırsak başarılı olacağız. Bu yol zorlu olacak ama zoru başaracak gücümüz var.” ifadelerini kullandı.

Güneş, “Bu zamana kadar çok katkı veren Mert Günok, başarılı isimler Altay ve Uğurcan var, Gökhan var. Kalecilerimizden memnunuz. Ümit Milli Takım'dan da gelecek isimler var ve kararımızı yarın vereceğiz.” sözleriyle ise milli takımın kaleci havuzuna dikkat çekti.

Deneyimli teknik adam, "2022 Dünya Kupası'na katılmak çok önemli. Fair-Play içerisinde ezilmeden başarıya giden, vazgeçmeyen, oyunundan keyif alan ve oyununu rakibe kabul ettiren bir takım olmak istiyoruz. Beklentileri karşılayarak en iyisini yapmak istiyoruz. Bunları yaparsak 2022'de başarılı oluruz. Zaman ve sabır çok önemli. Dünya çapında bir takım yaratmak, dünya çapında oyuncular sunmak istiyoruz. 2002'de başarıyı üretime dönüştüremedik. Sistem önümüzü tıkıyor ama 2022'ye katıldığımızda bunun önemini göreceğiz. Dünya Kupası'nın önemini oraya gidince anlayacağız.” şeklinde de konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya