SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şenol Güneş emeklilik tarihini açıkladı!

FUTBOL | 08.11.2019 11:55

Şenol Güneş emeklilik tarihini açıkladı!

Milli Takım Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Brand Week İstanbul'a konuk oldu. Tecrübeli teknik adam yaptığı açıklamalarla hem Milli Takım'ın son durumunu hem de ülke futboluyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş emeklilik tarihini de açıkladı.

"EURO 2020'YE KATILARAK MUTLU OLABİLİRİZ!"

Şenol Güneş temel amaçlarının mutlu olmak ve mutlu etmek olduğunu söyleyerek, "Herkesin ortak hayalleri var. Bazen insanları ayrıştırıyoruz. Hayallerde yaşamayacağız ama rüyalarda gördüğümüz şeyleri gerçeğe dönüştürmeye çalışacağız. Asıl amacımız mutlu olmak ve mutlu etmek. Euro 2020'ye katılırsak bunu başarabiliriz. Spor ve sanat gibi nefes alma alanları bizler için çok önemli." ifadelerini kullandı.

"BAŞARIMIZ İLERİ NESİLLERE İDOL OLACAK!"

Tecrübeli teknik adam yeni dönemde üretimde daha üst seviyeye geleceklerini belirterek, "Açıklayacağımız kadroda oyuncularımızın yarısı yurt dışında yarısı ise Türkiye'de oynayan futbolculardan olacak. Yeni gençler kendilerine çok daha fazla yatırım yapıyorlar. Türkiye'de birçok genç kendisine imkanların sunulmasını istiyor. Gençler okul ve futbolu birlikte yönetmeli. Ben okumaya çalışırken sıkıntılar yaşadım. Devamsızlık yapmak zorunda kaldım ve 1 yıl okulum uzadı. Yeni nesile güveniyorum. Biz de Avrupa Şampiyonası'na katılırsak başarımız bu gençler için idol olacaktır." şeklinde konuştu.

"TRABZON'UN ÖZLERİ BENDE HER ZAMAN VAR!"

İstanbul'da yaşadığını ancak Trabzon'a dair özleri üstünde her zaman taşıdığını söyleyen Milli Takım Teknik Direktörü, "Nerede yaşayacağımızı ve doğacağımızı biz seçmiyoruz. Ülkemizin her bölgesi güzel. Ben insanları ayırmam, bunu doğru bulmam. İstanbul ile Anadolu'yu ayırmak hiç doğru değil. Ben Trabzon'a gittiğim zaman bana 'İstanbul'da çok değiştin' diyorlar. Trabzon'un özleri her zaman üzerimde. İstediğim yere gidebilirim kimseye de hesap vermem. Bizi sağ olsunlar her yerde iyi karşılıyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

Şenol Güneş, teknik direktörlük kariyerini ne zaman noktalayacağını da belirterek, "2022 Dünya Kupası benim için son olacak. Orada finali yapacağım. İnşallah turnuvaya katılmış oluruz. Bunu çok isterim. Bu da medyaya manşet olsun" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ RAKİPLERİMİZ İZLANDA VE ANDORRA

Milli Takım Euro 2020 yolundaki bir sonraki maçta İzlanda'yı ağırlayacak. 14 Kasım'da oynanacak mücadelede ay yıldızlılar yenilmediği takdirde turnuvaya gitmeyi garantileyecek. Milli Takım gruptaki son maçında ise 17 Kasım tarihinde Andorra deplasmanına çıkacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya