SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şenol Güneş, Ferdi Kadıoğlu'yu milli forma için ikna ediyor

FUTBOL | 19.04.2020 16:28

Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin yetenekli oyuncusu Ferdi Kadıoğlu'yu A Milli Takım tercihi konusunda ikna etmek için görüşme halinde.

Şenol Güneş, Ferdi Kadıoğlu'yu milli forma için ikna ediyor

U21’e kadar alt yaş kategorilerinde Hollanda milli takımında forma giyen Ferdi Kadıoğlu, A milli takım tercihini henüz açıklamadı. Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş’in sürekli iletişim halinde olduğu ve genç futbolcuya Türkiye’yi seçmesi konusunda telkinlerde bulunduğu ifade edildi. Şenol Güneş’in Ferdi Kadıoğlu’nu milli takımın yapacağı maçlara davet etmeyi planladığı ve milli takımımızı tercih etmesi durumunda 10 numara olarak düşündüğü öğrenildi.

ŞENOL GÜNEŞ 10 NUMARA OLARAK DÜŞÜNÜYOR

Fenerbahçe’ye geldiği günden bu yana Türkçe çalışan ve sosyal medya paylaşımlarını Türkçe yapmaya çabalaması milli takım tercihinin de Türkiye yönünde olacağı şeklinde algılanıyor. Şenol Güneş’in önümüzdeki sezon göstereceği performansa göre EURO 2021’de Ferdi Kadıoğlu’nu 10 numara olarak düşündüğü belirtildi.

Ferdi Kadıoğlu 2018 yılında Fenerbahçe’ye büyük umutlarla transfer olmuş fakat Ersun Yanal’ın onu oyun planı için güçsüz ve yetersiz bulması sebebiyle pek fazla şans bulamadı. Genç futbolcu bu sezon 15’i lig olmak üzere çıktığı 23 maçta 4 gol, 3 asistlik performans gösterdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya