SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Şenol Güneş: Kendi işime bakacağım

FUTBOL | 20.08.2020 16:37

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, birçok konuya değindi.

Şenol Güneş: Kendi işime bakacağım

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, AA’ya özel açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, A Milli Takım’daki hedeflerinden ve son günlerde gündemde olan liglerin durumu ve yabancı sınırlaması konusuna da değindi.

“SADECE A MİLLİ TAKIM…”

Güneş, TFF ile yabancı oyuncu konusu ve liglerin durumu hakkında görüştüğünü bildirdi ve, “Liglerin sayısı, düşme kalkma, yabancı oyuncu konusu, aynı şekilde maç takvimleri, alt yapılar… Ben bu konu hakkında fikirlerimi yönetime söyledim. Daha önceden de kısmen belirtmiştim. Görüş farklılıklarımız olabilir. Her kararın gözden geçirilmesinden yanayım. Türkiye’nin geleceği için adımlar atılmasını isterim. Ben kavga ile yapılacak olan tartışma içerisine girmek istemiyorum. Benim hedefim önümüzdeki sene A Milli Takım. Yoğun bir yarışma içerisine gireceğiz. Ben kendi işime bakacağım. Sadece A Milli Takım ile uğraşacağım.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya