SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şenol Güneş'ten tüm takımlara başarı dileği

FUTBOL | 02.06.2020 18:13

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF’nin resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Tecrübeli teknik adam, takımlara başarı dileklerini sundu.

Şenol Güneş'ten tüm takımlara başarı dileği

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF’nin resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

“LİGLERDE MÜCADELEDE EDECEK TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR…”

Tecrübeli teknik adam 68. yaşını kutlayanlara teşekkür ederken; “68. yaş günüm nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan ve tarafıma mesaj gönderen tüm kurumlara, taraftarlarımıza, futbolcularıma, meslektaşlarıma ve dostlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim. Hepinizin bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle birkaç aydır günlük hayatımızı olağanüstü koşullarda devam ettirdik. Bu hastalığa karşı millet olarak birlikte göğüs gererek, normalleşme adımlarının atılabilmesine uygun ortamı sağladık. Lütfen aynı beraberliği sürdürelim, dikkati elden bırakmayalım ve gayretimizle bir sonuca varalım. Diğer yandan, futbol liglerimizdeki heyecana 12 Haziran'da oynanacak karşılaşmalarla bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Sezonun geri kalanının ülkemiz ve spor kamuoyu için hayırlı olmasını diliyor, bu vesileyle liglerde mücadele edecek tüm takımlara başarı dileklerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya