SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'ın yeni projesine gelen talep yönetimi şaşırttı...

FUTBOL | 11.06.2020 14:48

Galatasaray'ın başlattığı "Sensiz Olmaz Galatasaray" projesine talebin beklenenden az olduğu öğrenildi. Bu durum karşısında sarı-kırmızılı yönetim, harekete geçme kararı aldı.

Galatasaray'ın yeni projesine gelen talep yönetimi şaşırttı...

Corona virüs nedeniyle tribünlere seyirci alınmaması üzerüne birçok futbol kulübü gibi Galatasaray da stadını taraftarlarının maketleriyle donatmak için yeni bir proje başlatmıştı. Bugün edinilen bilgilere göre sarı-kırmızılı yönetimin; projeye ilgisiz kalan taraftar karşısında şaşkına uğradıkları öğrenildi.

Galatasaray yalnız mı yürüyecek? Belirli bir ücret karşılığında Türk Telekom Stadı'nda insanların baskılı fotoğraflarını tribüne koyacak olan sarı-kırmızılılar liginin az olması nedeniyle hayal kırıklığına uğradı.

"Sensiz olmaz Galatasaray" sloganı ile başlatılan kampanyada 5 bine ulaşıldığı ortaya çıktı.

Bu durum büyük beklenti içinde olan sarı-kırmızılı yönetimi şaşırttı.

3 maç için kombine sahiplerine 123, genel satışı ise 149 liradan yapılan kampanya ilgi yeterli düzeyde kalmayınca yönetimin talebiyle bazı toplu alımlar gerçekleşti. Buna rağmen bugün itibariyle ancak 5 bin rakamına ulaşılabildi.

ASİST ANALİZ ÖZEL

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya